Licensed to Pukekohe Swimming Club

                                  HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 12/04/2017 11:20 PM

                   PSC April 2017 Club Champs 1 - 8/04/2017                    

                                    Results                                    

 

Event 1  Girls 10 Year Olds 200 SC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Aria Murray               10 PUKCO                3:17.34    3:12.25  

  2 Kate Wheeler              10 PUKCO                3:29.40    3:13.95  

  3 Sasha Nichol              10 PUKCO                3:21.74    3:20.60  

  4 Abbie Gibson              10 PUKCO                3:29.45    3:21.01  

  5 Drew McKenzie             10 PUKCO                     NT    3:36.44  

 

Event 1  Girls 11 Year Olds 200 SC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Janaye Burns              11 PUKCO                2:39.37    2:47.33  

  2 Willow Phillips           11 PUKCO                     NT    3:21.07  

 

Event 1  Girls 12 Year Olds 200 SC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Amelia de Lautour         12 PUKCO                2:49.48    2:50.60  

  2 Charlotte Hyland-Mills    12 PUKCO                     NT    2:54.32  

  3 Grace Perham              12 PUKCO                3:07.16    2:58.24  

  4 Erin Hamilton             12 PUKCO                     NT    3:05.16  

  5 Jorja McKenzie            12 PUKCO                3:11.17    3:06.80  

  6 Bronny Mitchell           12 PUKCO                3:17.91    3:07.85  

 

Event 1  Girls 13 Year Olds 200 SC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Abbey Swain               13 PUKCO                2:35.74    2:36.87  

  2 MacKenzie Brears          13 PUKCO                2:36.75    2:37.96  

  3 Maia Clare                13 PUKCO                2:34.44    2:38.25  

  4 Meg Grey                  13 PUKCO                2:41.55    2:41.35  

  5 Millie Norman             13 PUKCO                3:03.11    2:44.34  

  6 Jasmine Niederberger      13 PUKCO                2:51.71    2:46.79  

  7 Molly Kaio                13 PUKCO                3:04.34    2:53.96  

  8 Sarah Dodd                13 PUKCO                3:03.22    2:55.35  

  9 Olivia Nichol             13 PUKCO                2:55.62    2:56.23  

 -- Kyarla Cooney             13 PUKCO                2:38.68         DQ  

 

Event 1  Girls 16 & Over 200 SC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Rebecca Cheyne            16 PUKCO                2:24.46    2:28.86  

  2 Olivia Clare              16 PUKCO                2:27.99    2:34.54  

  3 Bella Perham              16 PUKCO                2:34.76    2:34.74  

  4 Tanisha Robertson         16 PUKCO                2:37.49    2:44.18  

 

Event 2  Boys 10 Year Olds 200 SC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Max Brears                10 PUKCO                3:16.21    3:18.81  

  2 George Rutherford         10 PUKCO                     NT    3:30.96  

  3 David Wright              10 PUKCO                3:54.12    3:38.18  

 

Event 2  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Zahn Cooney               11 PUKCO                     NT    2:57.32  

  2 TJ Notman                 11 PUKCO                2:58.51    2:59.01  

 

Event 2  Boys 12 Year Olds 200 SC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Thomas Murray             12 PUKCO                2:32.56    2:33.64  

  2 Zeal Jones                12 PUKCO                2:40.78    2:38.96  

 

Event 2  Boys 13 Year Olds 200 SC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Robson Wallace            13 PUKCO                2:31.46    2:35.16  

 

Event 2  Boys 14 Year Olds 200 SC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Josh Nichol               14 PUKCO                2:17.42    2:29.79  

 

Event 2  Boys 16 & Over 200 SC Meter IM

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Zac Dell                  16 PUKCO                2:09.65    2:14.21  

  2 William Hughes            17 PUKCO                2:24.52    2:23.19  

 

Event 3  Mixed 11 & Under 25 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Zahn Cooney               11 PUKCO                     NT      21.74  

  2 Charlie Millington         9 PUKCO                  26.12      23.21  

  3 George Roose               9 PUKCO                     NT      23.37  

  4 Summer Ngavavia           11 PUKCO                     NT      23.75  

  5 Olivia Wheeler             8 PUKCO                     NT      24.00  

  6 Drew McKenzie             10 PUKCO                     NT      25.91  

  7 Jussi McKenzie             8 PUKCO                  29.03      26.35  

  8 Maggie Roose               7 PUKCO                  37.95      33.15  

 

Event 4  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Aria Murray               10 PUKCO                     NT    1:35.83  

  2 Kate Wheeler              10 PUKCO                     NT    1:37.62  

  3 Sasha Nichol              10 PUKCO                1:49.57    1:53.42  

 

Event 4  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Janaye Burns              11 PUKCO                1:12.98    1:18.16  

  2 Summer Ngavavia           11 PUKCO                     NT    2:03.14  

 

Event 4  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Amelia de Lautour         12 PUKCO                1:23.02    1:18.70  

  2 Grace Perham              12 PUKCO                     NT    1:22.57  

  3 Jorja McKenzie            12 PUKCO                1:35.73    1:36.56  

 

Event 4  Girls 13 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Abbey Swain               13 PUKCO                1:08.91    1:11.22  

  2 Kyarla Cooney             13 PUKCO                1:17.03    1:13.20  

  3 MacKenzie Brears          13 PUKCO                1:18.67    1:15.66  

  4 Jasmine Niederberger      13 PUKCO                1:18.04    1:16.81  

  5 Maia Clare                13 PUKCO                1:13.83    1:18.45  

  6 Millie Norman             13 PUKCO                     NT    1:23.46  

  7 Georgia Wilson            13 PUKCO                1:32.35    1:25.85  

  8 Olivia Nichol             13 PUKCO                1:32.06    1:27.72  

 -- Molly Kaio                13 PUKCO                     NT        SCR  

 

Event 4  Girls 15 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Kiana Swain               15 PUKCO                1:01.21    1:06.16  

 

Event 4  Girls 16 & Over 100 SC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Rebecca Cheyne            16 PUKCO                     NT    1:08.50  

  2 Olivia Clare              16 PUKCO                1:02.23    1:10.14  

  3 Bella Perham              16 PUKCO                     NT    1:11.97  

  4 Tanisha Robertson         16 PUKCO                1:14.31    1:18.64  

 

Event 5  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 George Rutherford         10 PUKCO                1:50.14    1:50.23  

  2 David Wright              10 PUKCO                     NT    2:06.21  

 

Event 5  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Zahn Cooney               11 PUKCO                1:15.55    1:29.51  

 

Event 5  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Thomas Murray             12 PUKCO                     NT    1:10.76  

  2 Zeal Jones                12 PUKCO                1:15.19    1:18.19  

 

Event 5  Boys 13 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Robson Wallace            13 PUKCO                1:10.54    1:13.27  

 

Event 5  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Josh Nichol               14 PUKCO                1:09.12    1:13.34  

 

Event 5  Boys 16 & Over 100 SC Meter Butterfly

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Zac Dell                  16 PUKCO                1:07.05      59.63  

  2 William Hughes            17 PUKCO                  58.31    1:01.48  

 

Event 6  Girls 8 & Under 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Olivia Wheeler             8 PUKCO                1:51.99    1:48.81  

  2 Maggie Roose               7 PUKCO                     NT    2:09.42  

 

Event 6  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Kate Wheeler              10 PUKCO                1:33.08    1:31.41  

  2 Aria Murray               10 PUKCO                     NT    1:32.28  

  3 Sasha Nichol              10 PUKCO                1:34.93    1:34.56  

  4 Abbie Gibson              10 PUKCO                1:33.71    1:35.10  

  5 Armani Tohaia             10 PUKCO                     NT    1:37.39  

  6 Drew McKenzie             10 PUKCO                1:33.16    1:40.19  

 

Event 6  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Janaye Burns              11 PUKCO                1:11.17    1:15.24  

  2 Willow Phillips           11 PUKCO                1:30.23    1:32.26  

  3 Summer Ngavavia           11 PUKCO                1:31.79    1:38.53  

 

Event 6  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Ernestine De Bruin        12 PUKCO                1:16.37    1:16.29  

  2 Amelia de Lautour         12 PUKCO                1:19.51    1:16.84  

  3 Grace Perham              12 PUKCO                1:27.99    1:22.42  

  4 Bronny Mitchell           12 PUKCO                     NT    1:26.31  

  5 Jorja McKenzie            12 PUKCO                1:25.15    1:27.00  

  6 Erin Hamilton             12 PUKCO                1:37.70    1:30.18  

 

Event 6  Girls 13 Year Olds 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Abbey Swain               13 PUKCO                1:08.80    1:10.56  

  2 Kyarla Cooney             13 PUKCO                1:11.59    1:11.66  

  3 MacKenzie Brears          13 PUKCO                1:14.88    1:15.82  

  4 Maia Clare                13 PUKCO                1:14.79    1:17.00  

  5 Jasmine Niederberger      13 PUKCO                1:15.59    1:17.40  

  6 Millie Norman             13 PUKCO                1:20.86    1:21.01  

  7 Molly Kaio                13 PUKCO                1:20.99    1:21.50  

  8 Sarah Dodd                13 PUKCO                1:23.19    1:23.11  

  9 Olivia Nichol             13 PUKCO                1:27.78    1:32.10  

 

Event 6  Girls 15 Year Olds 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Kiana Swain               15 PUKCO                1:06.31    1:08.81  

 

Event 6  Girls 16 & Over 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Rebecca Cheyne            16 PUKCO                1:03.27    1:06.33  

  2 Bella Perham              16 PUKCO                1:08.99    1:12.24  

  3 Tanisha Robertson         16 PUKCO                1:13.72    1:16.35  

  4 Olivia Clare              16 PUKCO                1:12.06    1:16.72  

 

Event 7  Boys 8 & Under 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Jussi McKenzie             8 PUKCO                     NT    1:54.64  

 

Event 7  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 George Roose               9 PUKCO                1:37.48    1:38.19  

  2 Charlie Millington         9 PUKCO                     NT    1:45.48  

 

Event 7  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Max Brears                10 PUKCO                1:37.20    1:30.40  

  2 George Rutherford         10 PUKCO                1:32.17    1:31.07  

  3 David Wright              10 PUKCO                1:34.12    1:35.17  

 

Event 7  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 TJ Notman                 11 PUKCO                1:22.97    1:23.50  

  2 Zahn Cooney               11 PUKCO                1:21.97    1:27.41  

 

Event 7  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Thomas Murray             12 PUKCO                1:07.63    1:09.35  

  2 Zeal Jones                12 PUKCO                1:14.99    1:15.88  

 

Event 7  Boys 13 Year Olds 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Robson Wallace            13 PUKCO                1:06.14    1:11.88  

 

Event 7  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Josh Nichol               14 PUKCO                1:06.55    1:06.11  

 

Event 7  Boys 16 & Over 100 SC Meter Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Zac Dell                  16 PUKCO                  55.66      59.06  

  2 William Hughes            17 PUKCO                1:03.13    1:05.90  

 

Event 8  Girls 8 & Under 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Olivia Wheeler             8 PUKCO                3:58.52    4:09.10  

 

Event 8  Girls 10 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Abbie Gibson              10 PUKCO                     NT    3:38.05  

  2 Aria Murray               10 PUKCO                3:29.50    3:39.03  

  3 Sasha Nichol              10 PUKCO                3:38.62    3:46.94  

  4 Drew McKenzie             10 PUKCO                4:12.10    4:11.01  

 

Event 8  Girls 11 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Janaye Burns              11 PUKCO                3:16.27    3:22.19  

  2 Summer Ngavavia           11 PUKCO                     NT    4:10.03  

 

Event 8  Girls 12 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Charlotte Hyland-Mills    12 PUKCO                3:14.44    3:09.99  

  2 Ernestine De Bruin        12 PUKCO                     NT    3:23.82  

  3 Amelia de Lautour         12 PUKCO                3:40.27    3:24.37  

  4 Bronny Mitchell           12 PUKCO                3:55.41    3:32.32  

  5 Grace Perham              12 PUKCO                3:27.95    3:34.57  

  6 Jorja McKenzie            12 PUKCO                     NT    3:37.60  

 

Event 8  Girls 13 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 MacKenzie Brears          13 PUKCO                2:50.51    2:54.89  

  2 Meg Grey                  13 PUKCO                2:46.92    2:55.09  

  3 Millie Norman             13 PUKCO                2:55.77    2:58.14  

  4 Abbey Swain               13 PUKCO                2:54.68    2:58.64  

  5 Kyarla Cooney             13 PUKCO                     NT    3:07.90  

  6 Olivia Nichol             13 PUKCO                3:01.36    3:12.54  

  7 Maia Clare                13 PUKCO                     NT    3:16.10  

  8 Jasmine Niederberger      13 PUKCO                3:27.00    3:20.43  

  9 Molly Kaio                13 PUKCO                     NT    3:20.71  

 10 Sarah Dodd                13 PUKCO                     NT    3:22.54  

 

Event 8  Girls 16 & Over 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Rebecca Cheyne            16 PUKCO                     NT    2:54.98  

  2 Bella Perham              16 PUKCO                3:17.48    3:06.03  

  3 Olivia Clare              16 PUKCO                     NT    3:06.22  

  4 Tanisha Robertson         16 PUKCO                     NT    3:30.95  

 

Event 9  Boys 8 & Under 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Jussi McKenzie             8 PUKCO                     NT    4:18.29  

 

Event 9  Boys 9 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 George Roose               9 PUKCO                     NT    3:58.04  

  2 Charlie Millington         9 PUKCO                3:51.79    3:58.22  

 

Event 9  Boys 10 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Max Brears                10 PUKCO                3:36.94    3:46.90  

  2 George Rutherford         10 PUKCO                4:04.53    3:56.81  

  3 David Wright              10 PUKCO                     NT    3:58.35  

 

Event 9  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

 -- TJ Notman                 11 PUKCO                3:11.89         DQ  

 

Event 9  Boys 12 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Thomas Murray             12 PUKCO                     NT    3:09.88  

 

Event 9  Boys 13 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

 -- Robson Wallace            13 PUKCO                3:43.92         DQ  

 

Event 9  Boys 14 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Josh Nichol               14 PUKCO                2:35.30    2:40.63  

 

Event 9  Boys 16 & Over 200 SC Meter Breaststroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Zac Dell                  16 PUKCO                2:27.58    2:38.81  

 -- William Hughes            17 PUKCO                     NT        SCR  

 

Event 10  Girls 8 & Under 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Olivia Wheeler             8 PUKCO                  42.32      41.02  

  2 Maggie Roose               7 PUKCO                1:02.94    1:01.42  

 

Event 10  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Kate Wheeler              10 PUKCO                  34.39      33.88  

  2 Aria Murray               10 PUKCO                  34.44      35.25  

  3 Abbie Gibson              10 PUKCO                  35.51      37.33  

  4 Sasha Nichol              10 PUKCO                  37.97      38.42  

  5 Armani Tohaia             10 PUKCO                  38.98      38.62  

  6 Drew McKenzie             10 PUKCO                  39.63      38.87  

 

Event 10  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Janaye Burns              11 PUKCO                  28.70      30.93  

  2 Willow Phillips           11 PUKCO                  35.47      36.00  

  3 Summer Ngavavia           11 PUKCO                  39.08      41.15  

 

Event 10  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Charlotte Hyland-Mills    12 PUKCO                  31.33      32.07  

  2 Grace Perham              12 PUKCO                  31.53      32.56  

  3 Amelia de Lautour         12 PUKCO                  31.33      33.06  

  4 Erin Hamilton             12 PUKCO                  37.18      34.64  

  5 Bronny Mitchell           12 PUKCO                  36.77      35.63  

  6 Jorja McKenzie            12 PUKCO                  36.67      36.97  

 

Event 10  Girls 13 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 MacKenzie Brears          13 PUKCO                  28.94      30.04  

  2 Jasmine Niederberger      13 PUKCO                  30.05      30.29  

  3 Kyarla Cooney             13 PUKCO                  30.68      30.51  

  4 Molly Kaio                13 PUKCO                  31.39      30.94  

  5 Meg Grey                  13 PUKCO                  30.94      31.20  

  6 Maia Clare                13 PUKCO                  29.64      31.26  

  7 Georgia Wilson            13 PUKCO                  33.79      31.55  

  8 Millie Norman             13 PUKCO                  34.25      32.32  

  9 Sarah Dodd                13 PUKCO                  33.37      33.14  

 10 Olivia Nichol             13 PUKCO                  34.41      34.40  

 

Event 10  Girls 15 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Kiana Swain               15 PUKCO                  30.21      30.27  

 

Event 10  Girls 16 & Over 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Rebecca Cheyne            16 PUKCO                  27.96      28.47  

  2 Olivia Clare              16 PUKCO                  27.10      28.99  

  3 Bella Perham              16 PUKCO                  28.30      30.36  

  4 Tanisha Robertson         16 PUKCO                  29.62      31.94  

 

Event 11  Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Jussi McKenzie             8 PUKCO                  44.89      48.44  

 

Event 11  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 George Roose               9 PUKCO                  36.91      37.78  

  2 Charlie Millington         9 PUKCO                  40.03      40.11  

 

Event 11  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Max Brears                10 PUKCO                  34.06      36.33  

  2 George Rutherford         10 PUKCO                  37.40      38.01  

  3 David Wright              10 PUKCO                  38.18      39.90  

 

Event 11  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 TJ Notman                 11 PUKCO                  32.26      33.12  

  2 Zahn Cooney               11 PUKCO                  31.46      34.00  

 

Event 11  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Thomas Murray             12 PUKCO                  28.92      28.55  

  2 Zeal Jones                12 PUKCO                  29.02      29.60  

 

Event 11  Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Robson Wallace            13 PUKCO                  31.88      29.05  

 

Event 11  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Josh Nichol               14 PUKCO                  26.88      27.82  

 

Event 11  Boys 16 & Over 50 SC Meter Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                    Seed     Finals        

===============================================================================

  1 Zac Dell                  16 PUKCO                  23.72      24.36  

  2 William Hughes            17 PUKCO                  24.38      24.77